O’qituvchilar

Maktabimizning o'qituvchilar jamoasi

Ostonova Dilfuz Ravshanovna

Informatika va Axborot texnologiyalari fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (99) 859-43-11
Email: dilfuzostonova@88.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Rahmatillayeva Zamira Ismoilovna

Informatika va Axborot texnologiyalari fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (99) 585-88-43
Email: zamira@87.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Davronova Dilnoza Olimovna

Informatika va Axborot texnologiyalari fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (93) 907-17-07
Email: dilnozadavronova@87.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Turdiyeva Lobar Axtamovna

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (99) 709-98-81
Email: lobar@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Qodirova Lobar Shavkatovna

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 964-88-51
Email: lobar@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Abdullayeva Barno Abduraim qizi

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 217 92 86
Email: barno@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xolmurodova Surayyo Xayrullayevna

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 4611117
Email: surayyo@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Ramazonova Inobat Isroilovna

Matematika fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (99)7 12-45-32
Email: isroilovnainobat@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Nazarova Shoxista Ismatovna

Ona tili va Adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: shoxista@88.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Muhammadiyeva Shahlo Ibragimovna

Ona tili va Adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: shahlo@83.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Shodiyeva Sabina Inoq qizi

Ona tili va Adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (91) 224-04-26
Email: sabina@92.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Sanaqulova Muhayyo Xayrullayevna

Ona tili va Adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (93) 422-83-00
Email: muhayyo@83qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Bo'riyeva Manzura Xudoyorovna

Ona tili va Adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: manzura@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Jurayeva Muqaddas Axmat qizi

Ona tili va Adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: muqaddas@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Berdiyeva Muhayyo Qo'ziyevna

Ona tili va Adabiyot fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: ozod@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xamroyeva Umida O'ktamovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: umida@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xamroyeva Aziza O'ktamovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: aziza@88.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Berdiyeva latofat Jumayevna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: samir@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Bafoyeva Zilola Soli qizi

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: zilola@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Sanoyev Salohiddin Muhiddinovich

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: salohiddin@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Avazova Maftuna Nimatillayevna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (93) 933-08-89
Email: maftuna@89qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Xo'janova Shahnoza Xolmamatovna

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: shahnoza@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Nazirova Maftuna Baxrombek qizi

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: maftuna@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Fayziyev Elyor Ixtiyor o'g'li

Ingliz tili fani o'qituvchisi
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: elyor@36.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Har kuni
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

Direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: azizbek@43.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo 

cvvvds12121212

Direktor o'rinbosari
Telefon: +998 (75) 123-45-67
Email: azizbek@43.qarshishxtb.uz
Qabul kunlari: Dushanba, Chorshanba
Ijtimoiy tarmoqlarda:     logo